| SweetLove21 a întrebat:

Vreau un catalog de la oriflame...Cum fac rost de unul?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti sa comanzi de pe site-ul lor doar catalogul dar il platesti. E in jur de 2 lei parca dar presupun ca se adauga si transportul.

| Teo_Robert_1997 a răspuns:

Buna cred ca te-as putea ajuta, eu ma numesc Robert si fac Oriflame de aproape 6 ani sunt reprezentant la aceasta firma de produse cosmetice.

Eu te-as putea ajuta cu un catalog in fiecare camapnie un catalog numai al tau, dar nu crezi ca ar fi mai interesant daca ai putea sa ai propriul catalog din care sa comanzi tu si familia ta tot ce aveti nevoie la un pret mul mai mic ca reprezentant asa faci economie si iti raman bani de buzunar si il poti folosi si ca pe o mica afacere dand la prietenele tale sa se uite pentru ca sigur o sa li se termine fondul de ten odata si odata sau rujul etc.

Cum ti se pare ideea?

Daca ti se pare interesant contacteaza-ma la nr de tel. 0766.233.962 si iti voi da mai multe detalii, nu ai nimic de pierdut + ca o sa castigi diverse cadouri in fiecare campanie pentru loialitatea ta ca reprezentant care pot insemna bani sau produse.

| SweetLove21 explică:

Vreau eu unul personal si nu au optiunea de a cumpara de pe site-ul lor...Il primesti doar daca te inscrii ca reprezentant! De aia ziceam ca din alta parte nu stiti cum as putea sa fac rost, daca este cineva reprezentant oriflame sa imi trimita si mie unul?