| IamGIPSY a întrebat:

Atunci cand fac o comanda la Oriflame, cum fac rost de noul catalog? Vine odata cu comanda sau...?

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Le gasesti pe net.
doar scrii "Catalog Oriflame".
uite-l pe ultimul :
http://www.femeia-deasupra.org/catalog-oriflame-c9-2013/

| IamGIPSY explică (pentru zdrangoi):

Vreau sa il comand. Sunt distribuitor. abia la inceput si nu stiu exact ce si cum

| zdrangoi a răspuns (pentru IamGIPSY):

Intreaba-ti seful de zona.

| MariaReprezentantOriflame a răspuns:

In clipa in care dai comanda din catalogul actual treci in comanda si codul catalogului urmator. Daca nu stii codul te poti uita pe factura veche la codul catalogului de atunci schimband doar ultimile 2 cifre din cod. Daca codul de pe factura este 09 aferent campaniei C09, codul campaniei C10 va fi 10.
Funda?
O zi buna!