| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un look nou, dar nu stiu cum sa-mi tund parul ca sa imi puna ochii in evideta. P. S.:vreau o tunsoare scurta, cam asa: http://www.mabella.ro/wp-content/uploads/2009/01/bob-21. jpg. M-asi tunde asa, dar nu stiu daca o sa-mi stea bine...am nasul cam mare TT^TT.
Va rog, help!

5 răspunsuri:
| danutza45 a răspuns:

Pai ar merge ceva in acest gen. ceva cu mult volum in partea de sus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca merge chiar daca ai nasul un pic cam mare. E super faina tunsoare. Cam in genul asta sa ma tund si euwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a vedea daca-ti sta bine cu o anumita tunsoare, iti poti face cont aici: http://www.taaz.com/makeover.html#tab=lipstick, pui o poza cu tine in care ai parul prins la spate si incerci stilul care te-ar interesa;).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un sfat fi tu insusi fi stapana pe tine

Sincer nu as vrea sa te superi... dar nu cred ca ti-ar sta bine cu aceasta coafura:-s

cred ca o frizura buna ar fi fara breton...pentru a ti se vedea ochii...nu sunt specialista dar incerc sa ajut oameniibig grin