Vrei să scapi repede și pentru mai mult timp de părul inestetic?

De acord, vremea este încă plină de surprize. Majoritatea zilelor încep într-un fel și se încheie cu totul altfel: soarele de dimineață poate să dispară brusc până la amiază, lâsând loc vremii răcoroase și mohorâte. Nu e de mirare că, de multe ori, nici nu mai știm ce ținută să ne alegem. În curând însă, rochiile lejere și fustițele colorate vor pune stăpânire pe noi. Tocmai de aceea, trebuie să avem grijă ca pielea noastră să fie fină și frumoasă, iar părul nedorit nu are ce căuta în această poveste. În plus, ne dorim ca depilarea să fie cât mai eficientă și să scăpăm de această grijă pentru mai mult timp.

Farmec a lansat recent benzi depilatoare pentru corp cu ceară albă și argan, care ne ajută să obținem o piele catifelată, iar efectul durează mai mult între epilări. Uleiul de argan hidratează pielea și o ajută să se regenereze cât mai rapid. În plus, benzile depilatoare pentru față cu ceară albă și argan sunt ideale pentru îndepărtarea firelor nedorite de pe zonele sensibile ale feței.

La final, pentru definitivarea procesului, folosirea șervețelelor cu ulei de argan incluse în cutiile cu benzi depilatoare ne ajută să îndepărtăm reziduurile de ceară, pentru o piele fină la atingere și hidratată. Abia acum suntem pregătite să întâmpinăm vremea călduroasă așa cum se cuvine!

Așadar, să facem loc ținutelor preferate din garderobă și, de ce nu, să pornim în căutarea celor din noile colecții vestimentare - o rundă de shopping este întotdeauna bine-venită!

Farmec.ro

4 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Foarte bune produsele de la FARMEC!

| Didishorr a răspuns:

Da vreau

| lullaby23 a răspuns:

Hei,sunt foarte incantata de produsele de la Farmec. Abia astept sa-mi iau benzile si sa le incerc.

| munteanmaria a răspuns:

Nu nu vreau