| deeaxoxo a întrebat:

Vroiam sa va intreb... la o rochie rosie ce fel de machiaj as putea sa`mi fac si ce fel de produse ar trebui sa`mi cumpar? + video pls happy E pentru. banchet; d

Răspuns Câştigător
| Pinnacolada a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5gmMlotNXXI&feature=channel_video_title Produsele la avon le gasesti :P

1 răspuns:
| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Pai daca ai o rochie rosie ia-ti pantofi negrii,i eventual ia-ti un blero negru. apoi la machiaj, da-te cu dermatograf negru, si rimel iar la pleoape o culoare ca mai putin vizibila.nu exagera cu machiajul:*:*