| Dianna_8523 a întrebat:

Zilele astea vreau sa merg sa ma epilez la axile cu ceara, la salon, fiind pentru prima oara. M-am saturat sa ma fac cu lama... si as vrea niste detalii, de exemplu cat costa si cam cat timp dureaza? Adica cat dureaza sa te epileze si cat dureaza pana la urmatoarea data cand creste parul? Doare chiar atat de tare? Mai tare decat epilatorul care mie una personal mi se pare insuportabil si e un chin pur si simplu... pe picioare cum e cu ceara? Tot asa doare? Multumesc! >big grin

1 răspuns:
| Elenna_9494 a răspuns:

Din punctul meu de vedere e mai bine cu ceara
Scapi o data de durere big grin, cu epilatorul e mai migalos
de crescut creste la vreo 2-3 saptamana tongue