| ralfy123 a întrebat:

Zineryt sau Skinoren? Care este mai bun in tratarea acneei?

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Vorbeste cu un dermatolog, nu folosi tratamente contra acneei dupa capul tau.

| AndreiGabi a răspuns:

Zineryt.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Eu skinoren nu am folosit, dar zinerytul îți garantez că dă rezultate. Eu nu am auzit pe nimeni să se plângă de efectele lui. Mirosul e cam urât, dar efectele sunt WOW! În 3 zile deja rezultatele sunt vizibile... dar un sfat pe care ți-l pot da e să-l aplici doar pe coșuri, nu pe toată fața pentru că o cam deshidratează. La 15-20 de minute după aplicare, folosește o cremă hidratantă.Și încă un lucru laughing nu rupe/stoarce coșurile că o să rămâi cu semne