| Siimonaa a întrebat:

Zynerit, Brevoxyl sau Skinoren? Care v-au ajutat in tratarea acneei si pe care il recomandati?

Răspuns Câştigător
| n30x a răspuns:

E complicat Simona nu toti suntem la fel! De exemplu eu daca mananc grasimi si consum cola ma aleg cu cateva cosuri a 2-a sau a 3-a zi happy. Du-te la un dermatolog specialist, fa-ti un set de analize si vezi cauza exacta nu are rost sa dai pe fata cu nimic pana nu stii sigura din ce cauza ai acnee. Nu e scump daca vrei detalii pot sa te indrum.

3 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Zynerit am folosit eu si e praf(cel putin pentru mine).Mi s-a zis sa dau cu el o luna, eu am dat 3 si mai deloc ameliorare

| alyna a răspuns:

Zineryt! pentru mine a functionat de minune, intr-o luna nu mai avem aveam acnee!

| Namastee a răspuns:

Zyneritlove struck