| secretname96 a întrebat:

A fost cineva la liceul militar de la campul lung moldovenesc cu cat se intra?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Note foarte mari care pleacă de la 9.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa id-ul tau aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati niste raspunusuri de imi vine sa plang...deci asculta la COLEGIUL MILITAR LICEAL ''STEFAN CEL MARE'' media nu este de 8 cum infloresc unii...ci media la baieti MINIMA nu poti sa intri cu 8. 99 poate la alt liceu militar dar la campulung nu la baieti 9 minim 9 si la fete 9, 70 nu sunt mai mici

| trashcan a răspuns:

Pai uita-te pe site-ul liceului, la admiterea din 2010.Acolo ai sa vezi ultima medie la fete\baieti.
Nu cred ca se impune o medie inainte.ci,cel\cea cu cea mai mare, face 'recordul' pentru ultima mediebig grin

| cristina_7347 a răspuns:

Am acolo cei mai multi prieteni.anul trecut la fete s a intrat cu 9 80

| cristina_7347 a răspuns:

Daca vrei detalii.trimite mi msg sh intreaba

sunt ffff bine informata