| Kiwnasy a întrebat:

Vreau sa dau la liceul militar de la Campul Lung Moldovenesc, dar acum 2-3 ani am avut un accident si am fost operat la mana si am o cicatrice.Pot trece de examinarea medicala, sau nu? Funda big grin!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca accidentul nu ti-a afectat mana atunci este sigur ca n-o sa ai probleme la examenul medical.

| Kiwnasy explică (pentru Ioandelasal):

Mana a pierdut doar 5% din puterea ei maxima, dar nu am probleme cu ea.Dar cicatricea poate sa ma impiedice?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Kiwnasy):

N-are de ce sa te impiedice.

3 răspunsuri:
| Taur7 a răspuns:

Te doare mana?