| anonim_4396 a întrebat:

Se plateste liceul militar? (Breaza sau Campul Lung Moldovenesc) Fundita

Răspuns Câştigător
| Awesome86 a răspuns:

Nu.da e nevoie de medie mare si aptitudini sportive.

3 răspunsuri:
| Quibblo a răspuns:

Nu se plateste, dar trebuie sa dai probe pentru a intra acolo.O proba este testul pshio, proba sportiva si proba scrisa la romana si matematica

| AllysaDeea a răspuns:

Nu se plateste dar e fff reu sa intri iti trebuie medie peste 8 daca esti baiat si 9 pentru fete

| Geeoo11 a răspuns:

Din cate stiu nu se plateste pentru. ca si eu am vrut sa merg acolo si m-am informathappy