| anonim_4396 a întrebat:

A murit phoebe tonkin?

Răspuns Câştigător
| aandreea a răspuns:

Am dat un raspuns si nu aparex(

41 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

Da, intr-un accident de masina

| Simona456 a răspuns (pentru borsec):

Nu a murit maaa

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Da.de mult, nu stiai?

| Simona456 a răspuns (pentru ♣ Ma®®yE [;x] ):

Ma nu a murit esti proastaa joaca in the secret circle

| Ioanna2012 a răspuns:

Da... dar nu sunt sigura... mi-a zis si mie cinevabig grin

| Diva a răspuns:

Eu am cautat pe net inclusiv pe site-ul lor si nu se pomeneste nimic despre asta nicaieri.Nu cred ca a murit. E o gluma de prost gust.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-a murit! e o pacaleala proasta.Acum am vazut cele mai recente poze din 2009 cu ea. N-are cum sa moara! E o minciuna care nu da deloc roade x-(x-(x-(! ala care a inventat porcaria asta e un mare mare mare LOSER!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E na hai ma k e o gluma voi chiar credeti asa ceva? Doamne fereste daca credeti inseamna k nu aveti creier in capatana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum bah sa moara bah :O nu va gandity ca ar fi aratat la telewinking si peste tot e o gluma terminata si ala care a ziso e un mare prostangry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa aflu daca a murit cu adevarat...eu sper ca nu!crying.si inca ceva nu stiu prea multe despre viata ei... dar stiu doar ca fuma...era fotomodel deci nu avea cum sa se drogheze... ce rautate poate exista in oameni... daca ar fi murit... oricum nu trebuia ca oamenii sa o vorbeasca si sa spuna despre ea lucruri neadevarate deoarece nu traiesc cu ea si nici nu stiu ce face in acest moment...mai bine ar fi sa TACA!

| Simona456 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a murit joaca in the secret circle

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca a murit cine dracu joak in h2o? fantoma eirolling on the floor ce projti sunteti! cum dracu sa moara? sunteti dusi cu plugushoru`rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A murit phobe tonkin?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu... e o porcarie inventata si va spun ca daca ar fi murit ar fi aparut pe site-ul ei.cine crede ca a murit.thoamne

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nustiu smugam auzit de la mai multi dar nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da asa se spune ca a murit intru-mine accident de masina se droga si facea striptis prin baruri cand a mers la casa de vacanta dupa filmari sa drogat si vedea numa roz in fata ochilor si a facut acident!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar n-am

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu se sa zic daca a murit unii spun k da di n kza k avea cancer, k se droga, se imbata si facea striptis in baruri etc eu nu as crede ca e advrt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevarat pentru ca daca ar fiiiii murit nu ar fiiiii jucat in editia a treia h2o!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred,,,, daca si vi care
st ca e o nb
lol,,,,,,, sa drogat
ce sa zc,,,,,, si a calcato masina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu doar prosti cred asta ar fi anuntat la tv da cine este mai prost nai ce sa-i faci si in primi rand nu esti cu ea sa vezi daca da sau nu deci nu stiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mey...pe bune... daca murea era macar la un episod doliul intr-unul din colturi...arata undeva, arata pe Jetix, pe Mtv(ca Phoebe este si cantareata) pe Fashion tv(ca Phoebe este si model/fotomodel) mai voi nu sunteti zdraveni...si plus de asta cum mai aparea ea in revista H2O? Nu scria acolo daca era...Eu am luat cartea H20 si crede-ma chiar nu scrie...nici macar de droguri...si apropo.este scirsa si bibliografia lor...ca fumeaza? Daca fuma avea vocea intr-o oarecare masura groasa. Ea are vocea foarte frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit. pentru. ca daca murea se anunta peste tot .prin reviste si ziare is la stiri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu phobe tonkin nu a murit. este o minciuna gogonata. daca ar fi murit cum mai joaca acum in seria a treia h20? acum se mai zice ca si claire holt a murit din cauza cancerului si ca a fost operata pentru a mai juca in h20.sunt andreea si aveti incredere in mine ca nu va int

| Simona456 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu nici claire holt joaca in jurnalul vampirilor Rebekha

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi credeti ca acum e sfarsitul lumi
nu astea isi fac numai reclama sa--si vanda revistele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia de la h20?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, tocmi a filmat un nou film!big grin
Zvonu asta ii dat de prin 2009happy si pe atuncia filma h20big grin
Acuma a terminat de curand acum o luna parca, un nou serial da nu imi amintesc cums e numeste!big grin in orice caz ii super

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Nu este o minciuna.