| thesweetstephanie a întrebat:

A murit Phoebe Tonkin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu a murit.Cineva i-a facut o farsa din cate am auzit.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu am murit, pentru ca am vazut la tv cand a dat interviu deci nu e moarta.

| Annitu a răspuns:

Cine e aia?laughing

aa...sirena? laughing
acum aud prima dată. de la tinehee hee

| fluturas a răspuns:

Da, o mancat-o crocodilulhee hee

la fel si pe celelalte sirene tongue

| Farcas a răspuns:

laughing)) DE mult nu au mai fost intrebari despre H2O
Eu asa stiu ca a murit, pentru ca trebuia sa apara de mult timp continuare din serialaul H2o si nu a mai aparut

| Giuly_3112 a răspuns:

Nu dar are cancer

| ruxybelle a răspuns:

Unii zic ca a murit phoebe altii spun ca a murit clire holt (emma) nici nu stiu ce sa cred straight face eu sincer nu cred ca a murit tongue

| adi4ever a răspuns:

Am inteles ca a murit din cauza ca se droga

| Maia a răspuns:

Unii zic că a murit, alţii zic ca n-a murit.Eu sunt de parere că nu a murit pentru că dacă murea se afla, era forfotă in toata presa! Acum cine mai stie straight face.

| Kalle a răspuns:

Nu !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja se face juma' de an de cind puneti intrebarea asta. Tot nu v-ati lamurit? laughing