| raul_1089 a întrebat:

Chiar e adevarat ca a murit phoebe tonkin

Răspuns Câştigător
| Diva a răspuns:

Se pare ca nu a murit. E doar o gluma de prost gust

244 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Phoebe Tonkin (17 octombrie 1989 în Sydney, Australia) este actriţă şi model din Australia. Ea joacă rolul lui Cleo Sertori in serialul H2O - Adaugă apă.

Phoebe Tonkin s-a născut in anul 1989 in Sydney, iar la varsta de 4 ani a urmat diverse cursuri de dans cum ar fi: baletul, hip hop ş. a. m. d., contemporan, disco. Phoebe a urmat cursuri de actorie la Australian Theatre for Young People (ATYP) la Warf Theatre la varsta de 12 ani. Cursurile au inclus si Shakespeare, Script to Stage, Clowning Around si Musical Theatre.Desigur stia de cand era foarte mica sa citeasca Shakespeare.

Invatand la scoala Qweenwood din Balmoral, cunoscuta pentru abilitatile ei excelente in drama, ea a luat cursuri particulare de actorie si a fost mereu implicata in productiile scolii, acestea ar fi: Antigone, White Crane si Venetian Twins. In fiecare an, Phoebe participa la festivalul Shakespeare, castigand finala in 2005 in Midsummer Nights Dream. La varsta de 16 ani, fiind cea mai tanara din productia H2O, Phoebe a castigat rolul lui Cleo. Desigur a depus mult efort pentru a se antrena la înot, deoarece nu înota prea bine.

[modifică] Televiziunea

Prima şi singura apariţie de până acum a lui Phoebe este în serialul Australian H2O - Adaugă apă, unde joacă unul dintre personajele principale,.

Pe data de 20 octombrie 2007, Phoebe a fost prezentă la gala Nickelodeon UK Kids Choice Awards, unde a prezentat premiul la cea mai bună trupă, alături de Cariba Heine si Claire Holt.Cleo Sertori e cea mai sensibila dintre toate cele 3 fete din H2o.Parintii ei au divortat in sezonul 2 si de atunci sta cu tatal si sora ei. Phoebe Tonkin este si model deci e foarte ocupata.Trebuie sa ajunga si la sedintele foto si la filmarile H2o. Ea are 1m76.

[modifică] Planuri de viitor

Phoebe vrea sa joace in cât mai multe filme şi să încerce să-şi ia o diploma universitară. Deocamdată Phoebe este ocupată cu filmările pentru H2O - Doar daugă apă - Sezonul 3 care are 26 de episoade. Sezonul 3 din H2O - Doar adaugă apă va apărea în România probabil la începutul anului 2009.

| CriSslsa3 a răspuns:

Nu, nu a murit
Este o gluma ff proasta ca sa ii faca pe fanii adevarati sa sufere.

| Cristianne a răspuns:

De ce sunteti prosti? normal ca nu a murit! daca murea, cum imi vb cu mine? si suntem pe 25. 10. 2009!

| otypa a răspuns:

Nu este adevarat

| Cristi_3697 a răspuns:

Esti prost. normal ca nu a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu ne adevarat normal ca na murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred dar daca e sirena nu poate sa moara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu are cum sa moara daca lucreaza la sezoinul 3 h2o cine face episoadele stafia ei? nu cred dar cred adica sunt sigura k te-ai informat prost k a murit phobe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da pentru ca afara am auzit foarte multe zvonuri adr am mai auzit ca ar fi murit claire holt nu pheobe tonkin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu a murit si cei care spun is prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu normal ca nu este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit.sunt doar zvonuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi murit ar mai fi jucat in sezonul care va urma? si nu, nu cred, de fapt sunt sigura ca nici claire holt nu a murit chiar daca nu va mai juca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi murit ar mai fi jucat in sezonul ce va urma? si cred, de fapt, sunt sigura ca nici claire holt nu a murit chiar daca nu va mai juca in nolu sezon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit intr-un accident. in octombrie 2008. nu se va mai da sezonul 3 din h2o

| Simona456 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa mori tu?laughing)) laughing) nu e adevarat TRAIESTE SI E ACTRITA IN FILMUL THE SECRET CIRCLE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun acum caut sa vad daca este adevarat ...dar...deja mi-au dat lacrimile daca este adevarat...nu stiu o sa plang...nu este cea mai frumoasa din h2o dar.este...un om si ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun...nu cred ca phoebe tonkin a murit... daca ar fi murit cine ar fi jucat in sezonul 3 din h2o?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic imi pare sincer rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca va fi alta actrita in locul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit ce dracu nu ma lasati in pace este vie pentru ca unchiul meu este acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa fi murit intr-un accident de masina si nu fiti asa siguri k nu a murit pentru ca nu se stie niciodata. As dori sa gasesc mai multe informatii despre ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit chiar daca este putin rebela nu cred! Este preferata mea si nu cred