| Marrianna a întrebat:

Ajutor, ajutor! Din cauza ca eu m-am certat cu sotul meu dintr-un motiv banal si am discutat si cu politia despre asta(pentru. ca el nu este cetatean roman), politia de la vize a mers mai departe si i-a amanat viza ai acum nu mai poate intra in tara, pentru ca a fost putin plecat. Ce pot sa fac eu? Eu nu am dat nicio declaratie, nu am semnat nimic ca si cum as fii de acord cu amanarea vizei. Cum sa faca asa ceva!? Va rog ajutati-ma! Ce trebuie sa fac? Daca sun eu la politie sa vb cu ei? Sau ce sa fac? Va roooog sad Fundaa

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai cam racait rahatul.Inseamna ca are si alte probleme daca i s-a anulat viza.Nu se anuleaza asa cu una cu doua.Tu ai facut destule.Nu mai poti face nimic.

| Marrianna explică:

Anulat viza*