| siminafive5 a întrebat:

Am o pagina pe facebook si as vrea sa strang multe like-uri.imi puteti spune cum? Dau funda happy

Numai nu vreau raspunsuri dintrastea :" trimitele pagina prietenilor tai si spune-le sa o trimita mai departe "

3 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Poati face publicitate reciproca cu alte pagini

| danyshatAT a răspuns:

Publicitate reciproca cu alte pagini fa-ti o reclama dar asta costa banii

| MikiRozy a răspuns:

Pai incearca sa faci "afaceri" cu celelalte pagini. Adica: Schimb de likeuri[eu iti aduc tie 3 likeuri la fel si tu, dar imi vei spune numele celor care au dat] sau prin publicitate reciproca. Succes:*
Funda?happy