| siminafive5 a întrebat:

Sal, am o pagina pe facebook si vreau sa strang multe like-uri.Imi puteti spune cum pot obtine like-uri? inafara sa trimit la prieteni pagina si sa le zic sa o trimita mai departe.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Miha1703 a răspuns:

Sa faci schimb de like-uri, adica sa ai cativa prieteni care stii ca pot sa dea like la pagina cu, care faci schimb si asa vei primi si tu. Schimb de poze. exista si un program de facut foarte multe like-uri, dar degeaba ca nimeni nu o sa fie activ pentru ca toti sunt straini

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

La colegi la rude, pune linkul pe TPU să te ajutăm şi noi! La mulţi ani!

| siminafive5 explică:

Va rogg daca stiti spuneti-mi