| AnnAnonymous a întrebat:

poate mai multe..deocamdata muncesc la o firma care se ocupa cu fabricarea canapelelor poate ati auzit de,,ARAMIS" din Baia Mare. bun, is ogramada de sefi care numa stau toata ziua,si bat din gura,si te trateaza ca pe un gunoi practic,nu au putin respect,sau rusine ca numa stau toata ziua si primesc si salarii. m-am saturat! vreau sa ma mut ori din sectie,ori sa imi caut altceva de lucru,m-am gandit sa dau de atestat de paza,si sa ma angajez la o firma de paza. ar fi mai usor? adica practica n-ai ce face,numa stai si te uiti, esti atent sa nu sparga cineva, sau sa fure. nu te f** nimeni la cap.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parvuncost are dreptate- nu primesti mai mult de 700 lei -maxim.

| AnnAnonymous explică (pentru anonim_4396):

Tata ia cam vreo 800 lei si bonsuri, e destul de bine. unde lucrez eu nu iau salar fix e in functie de productie, si nu iti da nici bonusuri, dar te bate la cap toata ziua, si azi toti stateau si nu o zis nimic catre ei, si numa catre mine si un coleg so gasit sa strige.

| mast3r a răspuns (pentru AnnAnonymous):

Ia-ti salariu si pleaca lasa-i cu curu in balta

| parvuconst a răspuns:

Este ok ca agent de paza, este simplu dar salariul este foarte mic.