| Ionut23ro a întrebat:

Are cineva idee daca exista vreun site unde gasesc anunturile pentru posturi vacante in administratie publica?

Mersi mult.

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Nu exista asa ceva, doar sa intri pe site-ul fiecarui minister in parte sa vezi daca au anunturi de angajare http://www.gov.ro/ministere__c16l1p1.html sau la insitutiile care tin de stat-administratiile financiare, primarii, casele de pensii, agentiile pentru ocuparea fortei de munca etc. problema este ca sunt cam blocate posturile la stat, adica nu prea se fac angajari