| GaBrIeLa88 a întrebat:

As vrea parerea voastra despre ce sa devin : dansatoare sau cantareata? voi pe care mizazi?

Răspuns Câştigător
| Criss999 a răspuns:

Cantareata mie mi se pare ca este cel mai bine dar poti si dansul sa-l practici ca sa poti sa le combini si este mai bine! Incearca ideea mea poate iti va reusi! Dar ai putea merge in partea in care te pricepi mai bine! Tu decizi noi iti dam doar un sfat! Imi dai funda?

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Alege una de baza, la care consideri ca esti mai talentata si practic-o si pe cealalta, ca a doua optiune. Poate le vei combina pe amandoua.

| Anonima264 a răspuns:

Cantareata!

| teodora24 a răspuns:

Alege ce crezi tu ca ti se potriveste mai bine... daca vrei sa devii dansatoare trebuie sa-ti placa dansul si sa exersezi de mica, iar daca vrei sa fii cantareata trebuie sa ai voce.

| Mary1996 a răspuns:

Depinde la care te pricepi mai bine:d, si ce iti place tie mai multhappy

| Swag777 a răspuns:

Eu as miza pe Cantareata dar depinde si de talent aici... happy