| EllaBella22 a întrebat:

As vrea sa stiu care meserie vi se pare mai buna : cantareata sau dansatoare? as vrea sa devin una dintre ele dar nu ma pot decide care. sunt talentata la amandoua. cateva raspunsuri vor fi de ajutor (:

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cea de cantareata implica si dansul. Orienteaza-te spre prima intensiv, iar cea de a doua iti va fi de folos la asta, iar daca nu esti evidentiata ca si cantareata, cu a doua te vei putea incadra mai usor intr-o trupa.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Fa-le pe amadoua daca ai talent. Un bun artist canta si danseaza.

| H3cker a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa fi cantareata dar daca vrei sa cand manele atunci iti recomand dansulrolling on the floor)

| H3cker a răspuns:

Eu iti recomand sa te faci cantareata.
P.Sbig grinaca vrei sa canti manele atunci incepe dansul.

| KarinaD a răspuns:

Sunt si cantarete care danseaza big grin

| Mary1000 a răspuns:

Eu iti recomand sa te faci dansatoare.