| Gabyy2001 a întrebat:

Salut, ma numesc gabriela si am 11 ani. as vrea sa stiu ce ar trebui sa devin : actrita, cantareata sau dansatoare? am toate aceste calitati dar nu stiu pe care sa o aleg. daca stiti voi ceva anuntatima. pup...

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mizez pe actrita...cantareata e oricine in ziua de azi cu un impresar.iar dansatoare..nu-i o meserie de viitor..As prefera actrita happy

| GabiiHaș a răspuns:

Gabi,fa-te cantareata, si la primul concert, canta LaLa Love Song!

| GabiiHaș a răspuns:

Sau aia care o cant eu
era o floare, incantatoare, raman in gand aminti. rolling on the floor)))

| Gabyy2001 explică (pentru GabiiHaș):

Deci tu erai gabi...

| GabiiHaș a răspuns (pentru Gabyy2001):

Da laughing))))

| GabiiHaș a răspuns (pentru Gabyy2001):

Siii...imi dai fundita puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes?

| GabiiHaș a răspuns (pentru Gabyy2001):

Tu si ia mai zi ceva, de ce nu raspunzi la telefon tuuu te sunt si tu nu raspunzi zici ca faci nu stiu ce cu cindy rolling on the floor)

| Gabyy2001 explică (pentru GabiiHaș):

Pai nu mai am min

| GabiiHaș a răspuns (pentru Gabyy2001):

Aaa

| Alexutzapoopuic a răspuns:

In primul rand, ai 11 ani hello, nu cred ca poti sa decizi inca de pe acum ce vrei sa devi, dar ma rog ar trebui sa incerci publicand videouri pe youtube, in unul canti, in altu dansezi, in cellalt joci si sa vezi care e cel mai apreciat, funda?

| Misspink2000 a răspuns:

Eu iti recomand actrita...e mai bine platit acest job.

| LillyCullen a răspuns:

Pai in primul rand daca te faci cantareata vei castiga bani, vei merge prin turnee si te vei despartii de familie. Dansatoare e mult de lucru si greu dar daca iti place poti sa te gandesti la acest lucru.Dar iti spun actrita e cel mai bine caci e usor a juca si a intra in pielea personajului si sa nu mai vorbim despre bani. BAfta.Eu am 13 dar inca nu imi hotarasc de pe acum viitorul.Mai tarziu, nu e nici o problema daca vrei de pe acum.