| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma inscriu in programul de colonizare a planetei Marte!

Ce conditii trebuie indeplinite?

Mam cam saturat de planeta asta!

Vorbesc serios!

Răspuns Câştigător
| n1n1o a răspuns:

Sal, daca vrei sa parasesti lumea asta sti bine ce ai de facut happy (joking)

11 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Am impresia ca locurile au fost ocupate cu cativa ani in urma.
Apoi, din cate stiu eu trebuie sa fii,, expert '' in ceva!
Mai trebuie sa stii ca trebuie ani de pregatire, si drumul este ireleversibil!
I-ati gandul ca mai ai de trait pe aceasta planeta!

| Darkmagic a răspuns:

Anarchy update...de tip internet. laughing
Acesta e "motivul" tau pentru care "te-ai" inscrie? laughing

1. "programul" acela este utopic, privat...si neserios, in afara de structurile statale NASA si ESA, niciun particular nu a reusit nici macar orbitarea planetei Pamant.

2. big grin "Candidatul" trebuie sa stie sine qva non, unde se pune cratima.
Nota bene: Ar fi interesant ca umanitatea sa fie reprezentata pe Marte de agramati...in speranta desarta...ca poate raman mai putini aici, pe Terra.

| anonim_4396 explică (pentru Darkmagic):

Pai daca ar Marte ar fi reprezentata de agramati,,, ar trebui sa te inscrii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma intereseaza si pe mine raspunsul la aceasta intrebare. Traim intr-o lume in care situatia se inrautateste pe zi ce trece. Macar de ambputea sabo parasim.

| malvinacroft a răspuns:

Tough luck. Nimeni nu poate pleca de pe planeta asta. Daca se putea, plecau deja.

| anonim_4396 explică (pentru malvinacroft):

Vor pleca in 2020...

| malvinacroft a răspuns (pentru anonim_4396):

Dream on. Nici pe luna nu au ajuns, nici nu pleaca nicaieri.

| anonim_4396 explică (pentru malvinacroft):

Laso balta...esti un fanatic religios la fel ca multi altii de pe acest site!
Faci umbra pamantului degeaba...

| malvinacroft a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, nu stiu unde am pomenit cuvantul religie aici. Era vorba de luna. Daca ai mai scapa de prejudecati ti-ar fi mai usor pe planeta asta.

| anonim_4396 explică (pentru malvinacroft):

Nici nu trebuie sa spui cuvantul religie...se vede dupa felul tau de a gandii.si o inspectie asupra profilului...clar

| malvinacroft a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine gandeste tu mai mult, adica vezi barna din ochiul tau. Tu crezi ca omul a ajuns pe luna - dar in conditiile in care tehnologia evolueaza in progresie geometrica, ca sa zic asa, ai impresia ca de 45 de ani nu a mai fost nimeni pe luna...de ce? Ca nu au gasit nimic interesant de facut acolo? Nici nu au putut sa ajunga vreodata. Pana acum erau zgarie nori pe luna daca punea cineva piciorul acolo. Si ei se pregatesc sa plece pe Marte, auzi tu. Si tu ii crezi - doar pentru ca ei nu cred in Dumnezeu. Sic!