| harano a întrebat:

As vrea sa va intreb si eu ceva fiecare om are un vis visul meu e dea deveni actor talent am destul dar daca o sa dau la facultatea de actorie la Iasi pentru ca sunt rom este vreo sansa sa fiu descoperit de un regizor ceva sa joc si eu intr-un film?

2 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Daca esti bun si te tii de treaba nu conteaza daca cine sau ce esti.
Urmeaza-ti visul prietene.

| Helena08 a răspuns:

Bună!
Nu lăsa nimic să stea în calea visului tău. Dacă asta îți dorești nu contează deloc etnia ta, doar talentul și pasiunea cu care îți urmezi vocația.
Mult succes!