| OoKidaLoveoO a întrebat:

Auziti cand eram mica am avut un hobby. Acum am intrat iar pe jocul acela animal jam care era cel mai fain cand eram mica.Si din greseala m-am facut member! Da eu nu vroiam acum ca tot m-am facut i l-am dat lu soramea de cruce si m-a rugat sa-i fac bani dinaia prostesti si din cauza asta intreb :cine poate sa ii dea ca ma inebuneste o coada de raton si o palarie dinaia de vulpe ca nu mai sport sa o aud.Are 13 ani si o cheama Roxy ca si mine.Si numele ei pe Aj este OoKidaLoveoO vedeti ca o gasiti voi.Scz de categorie dar ma dispera de o saptamana si nu mai am ce face.

Răspuns Câştigător
| DedeDeutzaKookie a răspuns:

Badwolflove - i-am trimis cerere dar nu mi-a acceptat - apropo, imi mai intra verisoaramea pe cont si imi face dezordine...

6 răspunsuri:
| Denisior a răspuns:

Iti dau eu doar daca imi dai funda. big grin

| DedeDeutzaKookie a răspuns:

Am eu, nu sunt member dar am rare multe, si am coduri de gems, o ajut eu

| OoKidaLoveoO explică (pentru DedeDeutzaKookie):

Bun zi-mi cum te cheama sa ii zic sa te bage la friends.Deci acum iar o inceput sa urle ca ea vrea. Apropo daca tot mi-ai raspuns mai am o intrebare. Oare de unde pot sa o fac ca vreau de ziua ei sa ii cumpar un cod de arctic wolf sau de leopard dar nu mai pot astepta pana codul sa imi vina din america pentru ca nu mai am mult timp si ca sa ajunga codul dureaza o luna o luna jumatate. Zimi te rog numele sa te bage. Mersi pentru ajutor si sper sa va intelegeti voi si sa ii dai fox hat.Mersi mult! Te pup! pa

| Denisior a răspuns (pentru OoKidaLoveoO):

Ma cheama Lpsdenis si ii dau daca imi dai funda. Promit

| DedeDeutzaKookie a răspuns (pentru OoKidaLoveoO):

Badwolflove - i-am trimis cerere dar nu mi-a acceptat - apropo, imi mai intra verisoaramea pe cont si imi face dezordine...

| Ilinuța a răspuns:

Ai fac eu bani! pe bune intru si fac putine smecherii da-le mele... si va avea tot ce va vrea! si desigur fiecare animal nou care-l vrea va fi gratis!

| Biancabianca04 a răspuns:

Cum te-ai facut member?