| tanaseiulian a întrebat:

Baiii frateee... Care știți un club de fotbal de liga 3 în București care caută Juniori? Sunt dependent de acest sport... Nu pot să dorm noaptea...mă gândesc întruna la fotbal... Vreau să fac fotbal de performanță... Dar încă nu găsesc echipă...

1 răspuns:
| Stefan_Emanuel_Popescu_1996 a răspuns:

Antreneaza-te cat poti si nu-ti recomand sa cauti o liga foarte buna din prima, sper sa nu dau sfaturi eronate ca nu prea ma descurc cu fotbalul, ma joc, dar nu incerc sa fiu extrem de bun. Nu asta e interesul meu