| alexandraelas14 a întrebat:

sunt fata si am sub 14 ani dar îmi place foarte mult fotbalul. De ceva timp tot caut cluburi de fotbal feminin în București și nu găsesc. Știți cumva vreau club? Eu am jucat foarte mult tenis de picior si mă pricep bine la asta și de-asta vreau sa joc fotbal. Se poate ca eu să intru intr-o echipa de fotbal si sa joc cu băieții? Ca nu ma deranjează. Vreau doar să fac fotbal. Mă pasionează foarte mult asta.

4 răspunsuri:
| Alexm333 a răspuns:

Cred ca si la clubul rapid, alex_nb93@yahoo.com pentru detalii

| Baiatul1307 a răspuns:

Da,ai putea juca, cine te opreste, doar daca si pari ti gai sunt de acord. Dar nu se poate sa joci cu baieti... fetele cu fetele, baieti cu baieti.Scuze nu stiu nici un club☺