| RM a întrebat:

As dori sa urmez facultatea de informatica din Cluj de la Babes-Bolyay dar eu am facut informatica doar in primii 2 ani de liceu. Credeti ca m-as descurca? Acolo se ia totul de la 0?

Răspuns Câştigător
| csintalan a răspuns:

Da cu siguranta te vei descurca. Nu te descuraja. Succes. Omul trebuie sa aiba si curaj in unele situatii.

| RM explică (pentru csintalan):

Uau! Iti multumesc foarte mult pentru incurajare. Chiar aveam nevoie de asta.

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Pentru facultatea de informatică, se dă admitere, iar dacă nu cunoști matematica la nivel avansat, plus ceva limbaje de programare, nici de admitere nu cred că treci.

| RM explică (pentru 0rlando):

Ummm... admitere de la anul. Concursul de admitere e optional anul acesta. happy

| 0rlando a răspuns (pentru RM):

Norocul tău, dar tot trebuie să știi că dacă nu mănânci matematică pe pâine, cu garnitură de C++, poate și un praf de pascal, nu ai șanse, mai ales la Babes-Bolyay.

| RM explică (pentru 0rlando):

Multumesc mult de raspuns! Voi incerca sa recuperez vara asta. happy