| andy95summer a întrebat:

Care facultate credeti/stiti ca e mai buna dintre Universitatea Babes-Boylia Cluj-Napoca Facultatea de Matematica si Informatica(sectia Informatica) si Universitatea Tehnica Cluj Napoca Facultatea de Automatica si Calculatoare (sectia calculatoare si tehnologia informatiei) dar si ca job pe viitor?

2 răspunsuri:
| Roliii a răspuns:

Depinde pe ce te axezi mai mult, nu uita in schimb ca medicina, informatica, matematica e valabila tot timpul

| muscleman a răspuns:

La babes faci doar informatica, in schimb la politehnica faci si programarea microcontrolerelor si iesi cu diploma de inginer.la babes ai diploma de programator.depinde ce iti place.