| Bianca596 a întrebat:

happy

As dori si eu sa vorbesc cu o persoana care este/a terminat facultatea de medicina. Daca exista cineva care are dispozitia necesara pentru a raspunde la mai multe intrebari legate de subiect, va rog mult de tot, lasati-va id-ul sau link-ul de facebook.

Multumesc anticipat. happy

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc ca un absolvet de medicina are timpul necesar sa piarda timpul pe aici. Poti oricum sa iti postezi intrebarile, poate un cunoscator si binevoitor imi mai raspunde la ele