| Rockefeller a întrebat:

As dori sa stiu daca cineva de aici care a dat la medicina la facultatea din Galati(ugal), cele 90 de intrebari de la admitere au picat din cele 1165 intrebari model?
si daca da au picat exact la fel
si ce anume au invatat inainte de a da admiterea
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Diabolik94 a răspuns:

Buna! In general, la admiterea la medicina in Galati toate grilele se dau din cartea lor. Conteaza mai mult sa ai media la bac cat mai mare pentru ca ea face diferenta.Bafta!

| Rockefeller explică (pentru Diabolik94):

Stii cumva anul trecut care a fost ultima medie la buget? big grin
sunt baieti multi la asistent medical general?

| Diabolik94 a răspuns (pentru Rockefeller):

Sincer nu stiu.Dar verifica pe site-ul lor.