| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca la Academia Tehnica Militara din Bucuresti te inscrii tu la locurile de la buget sau asta depinde de examene? Si vreau sa mai stiu daca dupa Absolvirea Faccultatii alese din cadrul Academieei esti angajat direct?
PS(As vrea sa nu mai dati link-uri ci doar raspunsuri si sa raspundeti doar cei care stiti sau care o sa va informati, multumesc pentru intelegere, este ceva foarte important) FUNDA!

1 răspuns:
| xunshu a răspuns:

Buna. Din cate stiu locurile la buget sunt pe concurs. Adica depinde de examene. Iar de angajare, nu pot sa te ajut, nu am idee. Bafta!