| MotanelulMititel a întrebat:

Buna happy as vrea sa stiu si eu la ce se da examen la admiterea de la facultatea de medicina happy

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Examenul se da din chimie si biologie. Cu materia, cu mai multe detalii despre examen si cu cartile pregatitoare de care ai nevoie te poate ajuta profesoara de biologie de la clasa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Modalitatea de admitere şi disciplinele/Tematica/mediile DIFERĂ în funcţie de facultate/localitate!

NU ai precizat localitatea!
Ar trebui să GHICIM din ce localitate este facultatea dorită de tine? rolling on the floor
Sau, vei veni din Constanţa ( spre exemplu ) în Cluj-Napoca?

Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!