| Andreeamist a întrebat:

Buna, as vrea sa urmez facultatea de psihologie dupa bac. Merita sa faci toti anii astia de scoala pentru a deveni psihoterapeut in Romania?

Răspuns Câştigător
| NoOne18 a răspuns:

Da merita, in ultimii ani psihoterapeutii au devenit mai apreciati in zilele astea.Inainte cine se ducea la psiholog era nebun. Daca iti place sa ajuti si iti plac oamenii, merita.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nu merita!

| Frank51 a răspuns:

Deci presupun că te interesează partea financiara, sau?

Dacă merită o anumită facultate ține doar de preferință proprie, dacă vrei doar bani, poți face bani mai mulți decât alții cu 4 facultăți dacă ești un bun antreprenor.

| dinaprilie a răspuns:

Cum apar ele..cica dupa prostitutie e cea mai bine platita meserie.