| zavoeanumariaiulia a întrebat:

Buna as vrea sa vad niste oferte de angajare sofer profesionist, atestat si categoriile b, c, e. Spuneti-mi si mie niste site - uri pe care sa caut sau daca cineva cauta sa dea un raspuns urgent.(mai multe informatii dupa raspunsuri )

Răspuns Câştigător
| annaliana a răspuns:

ejobs, bestjobs sunt site-uri de recrutare personal pentru angajari.Iti trimit oferte de munca in fiecare zi.Bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bestjobs.ejobs.myjobs

| eugenmanica a răspuns:

Acum este in Romania o firma din Canada ce recruteaza soferi de TIR.