| Biencush_Bia_1974 a întrebat:

Buna, care este mai buna facultatea de arte, cea din Bucuresti sau cea din Cluj? Se merita sa urmez o facultate de arte?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Indiferent unde urmezi facultatea de arte, aceasta te va ajuta mult, deoarece se pune mare pret pe talent si pe creatie proprie.Eu am un var in Bucuresti si e destul de multumit de facultate si este fericit ca a putut intra acolo.Eu iti recomand sa iti asculti inima si sa iti folosesti talentul si sa aplici la ce facultate crezi ca te reprezintă. Ambele facultăti sunt foarte bune! Meriti"a doua sansa"