| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Ce alte scoli sanitare știți în afară de Fundeni si Carol Davila, în București?
Care ar fi cea mai ok?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Vei primi mai multe rezultate daca vei cauta pe google: scoli sanitare Bucuresti.

| alindumitru083 a răspuns (pentru dullcat):

Am zis care ar fi mai ok, ma gandeam ca poate este cineva la o postliceala in afara de cea de la fundeni si carol davila si poate sa imi dea o recenzie. Nu prea as vrea sa ma uit la recenziile de pe google.
De asta as fi vrut sa stiu unde este mai bine sa ma duc pentru ca am cautat pe google si sunt foarte multe scoli sanitare si nu stiu ce sa aleg.

| alindumitru083 a răspuns (pentru dullcat):

Am zis care ar fi mai bune, ma gandeam ca poate este cineva la o postliceala in afara de cea de la fundeni si carol davila si poate sa imi dea o recenzie despre acestea. Nu prea as vrea sa ma uit la recenziile de pe google.
De asta as fi vrut sa stiu unde este mai bine sa ma duc pentru ca am cautat pe google si sunt foarte multe scoli sanitare si nu stiu ce sa aleg.