| Cristina1222 a întrebat:

Buna, as dori sa va intreb cei care ati facut cursuri in cadrul Scolii Postliceale Sanitare Carol Davila din Bucuresti, unde se vor tine cursurile pe Str Viitorului?

1 răspuns:
| niiiiy a răspuns:

Buna! Dupa cum stiu, cursurile in cadrul Scolii Postliceale Sanitare Carol Davila din Bucuresti, pe Strada Viitorului, se vor tine in cadrul institutiei respective sau la sediul alocat de scoala. Poti verifica cu coordonatorii cursurilor pentru detalii exacte.