| ScarlatElenaa a întrebat:

ce profil de liceu ar trebui sa urmez, daca vreau sa devin agent imobiliar? multumec:Xfundabig grin

2 răspunsuri:
| undercovergirl a răspuns:

Buna Elena,

Ca sa devii cum spui tu agent imobiliar, nu-ti trebuie decat o facultate indiferent care si un dram de istetime. Te va ajuta foarte mult profilurile uman. Nu stiu sigur daca se mai angajeaza doar cu liceul dar daca doresti sa profesezi in meseria asta, asteapta sa termini liceul si in vacantele de vara sa lucrezi pentru experienta.
Succes.

| EuLucian a răspuns:

Pentru a deveni agent imobiliar ar trebui sa urmezi profilul liceal Economie sau Comert.