| Omulcarearenevoiederaspunsuri a întrebat:

Ce sanse as avea sa intru la liceul militar de la Breaza! La sport ma pricep si fac pregatire.Media mea pe semestrul trecut a fost 9.77. La simulari am luat 9.20 respectiv 9.10 sad (cam mic dar la examen sper sa iau peste 9.50) Va rag daca stiti! Ma refer ce sanse as avea in comparatie cu celelalte fete!

2 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Ai mari sanse. Daca spui ca te pricepi la sport iar la simulare ai obtinut note frumoase inseamna ca la capacitate vei lua note si mai mari. Succes!

| nyko98765 a răspuns:

Pai oricum nu conteaza media de la examen foarte mult deoarece eu stiu ca o sa mai dai un examen acolo, iar acela are cea mai mare importanta big grin oricum in comparatie cu celelalte fete ai sanse foarte mari laughing) iti urez succes happy happy happy