| Omulcarearenevoiederaspunsuri a întrebat:

Ce sanse as avea sa intru la liceul militar de la Breaza! La sport ma pricep si fac pregatire.Media mea pe semestrul trecut a fost 9.77. La simulari am luat 9.20 respectiv 9.10 sad (cam mic dar la examen sper sa iau peste 9.50) Va rag daca stiti! Ma refer ce sanse as avea ij comparatie cu celelalte fete!

2 răspunsuri:
| Maioru a răspuns:

Cu cartea vad ca stai bine, nu stiu cum stai si cu pregatirea fizica, pentru ca ai nevoie si de asta pe langa carte. Dupa parerea mea ai sanse mari sa intri la Breaza asa ca invata bine in continuare si pregateste-te la sport.

| Omulcarearenevoiederaspunsuri explică (pentru Maioru):

La sport fac pregatire cu profesorul de la scoala si a zis ca mai am putin de lucret la rezistenta si la forta!:d