| rock se numeste acum Iron Maiden:X:X:dudette:X:X: a întrebat:

Salut daca am mediile 9.50 happy 9.30 happy 9.20 happy 9.50
la ce liceu as avea sanse?

Răspuns Câştigător

Ori esti geniulaughingori esti ...geniurolling on the floor

16 răspunsuri:
| medex3 a răspuns:

Poi de unde esti. si restul ...iti iese 9. 37

| dyddyyyx18 a răspuns:

Vrei sa zici ca ai media ta pe clasele 5-8 este 9. 37? Pai na... cred ca poti intra unde vrei, ca e o medie destul de buna. Da` acu` depinde si de ce faci la examene. Ca iti pot marii sau micsora media.winking

| dyddyyyx18 a răspuns:

P. s.: scuze pentru eroarea gramaticala anterior facuta. Deh, se mai intampla.winking

| IuliaAle a răspuns:

Huh? De unde esti? laughing

| lexony a răspuns:

La un liceu bun.

| laptopnews a răspuns:

Pai depinde din ce oras esti. Mediile sunt mari, depinde si ce faci la admitere. Dar daca pastrezi linia, poti merge cu usurinta la un colegiu, sau la un liceu bun de profil real( daca iti si place) Spune-ne din ce oras esti ca sa iti putem da exemple concretehappy

| L a răspuns:

laughing sincer la nicunul nu cred smug

| KoWalSky a răspuns:

Asta e smecher ca e tocilarlaughing

| KoWalSky a răspuns:

Ba esti tongue

| KoWalSky a răspuns:

Nah si daca esti atenta la ora in loc sa faci panarama tot esti tocilaralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti intra la un liceu bun, insa vezi ca la admitere sunt importante si notele de la tezele nationale din a 7a si testele PISA din a 8a.

| rock se numeste acum Iron Maiden:X:X:dudette:X:X: explică:

Nu ma dau mare! am cerut si eu un sfat!

| rock se numeste acum Iron Maiden:X:X:dudette:X:X: explică:

Da! precizez ca nu sunt tocilara!

Scofield @ NU SUNT TOCILARA!
nici macar nu invat cand e vorba de teste sau ascultat! dar daca esti puti atent in clasa nu trebuie sa mai inveti acasa!

| Denysa-Myhaela a răspuns:

Ai pus intrebarea aici ca sa te dai mare? Sau ce?rolling on the floor)