| Iridinvest a întrebat:

cine imi poate da un link cu rezultatele de la olimpiada de romana pe galati, etapa judeteana! sunt clasa a 8a! multumesc!

Răspuns Câştigător
| Popa_Elena-Alina_1994 a răspuns:

Buna, am fost si eu si le-am gasit aici : http://cncn.webs.com/......judeteana!

| Iridinvest explică (pentru Popa_Elena-Alina_1994):

Da-mi id tau ca saimi dai si mie tabelul. ca nu il gasesc! te rog!

| Popa_Elena-Alina_1994 a răspuns (pentru Iridinvest):

E simplu.
Pe site-ul pe care ti l-am dat apare acest lucru :"Rezultatele inainte de contestatii le regasim aici. Vor fi afisate si pe site-ul www.romanagalati.com". Trebuie sa dai click pe cuvantul "aici"!

| Iridinvest explică (pentru Popa_Elena-Alina_1994):

Gt.mersi.eu nu vazusem ca are si alte clase in afara de a 6a!
mersi