| abc32d a întrebat:

Buna!
Cu ceva timp in urma, am inscris o prietena ca reprezentant la Oriflame. Ea a facut comanda, si a primit facutra de 113 lei, pe care nu a platit-o nici azi, dupa 2 luni. Acum am primit eu scrisoare acasa ca trebuie sa o platesc, si nu stiu ce sa fac sad Fata este la Bucuresti acum, telefonul inchis, si nu am de unde sa scot atatia bani. Mamei nu am cum sa ii cer, si vreau sa stiu ce pot face...
Multumesc!

1 răspuns:
| elenapacos99 a răspuns:

Incerca sa o cauti, sau vb cu cei de la oriflame, poate te ajuta ei, sau poate te lasa sa platesti in rate.