| Ellagabryela a întrebat:

Bună.
Este în România facultate de biologie cu învățământ la distanță sau frecventa redusă?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista!

| ReddY25 a răspuns:

D a

| Ellagabryela explică (pentru ReddY25):

Îmi puteți spune care sunt acestea?
Am serviciu și nu voi putea merge zilnic.

| ElisabetaMaria a răspuns (pentru ReddY25):

Buna!

Sunt noua pe acest forum. Sunt interesata de o facultate de biologie cu invatamant la distanta. Unde este?

Răspuns utilizator avertizat
| Dandiiiiiiii a răspuns:

Nu iti place cartea?
Nu exista ce vrei tu.

| Ellagabryela explică (pentru Dandiiiiiiii):

Ba chiar îmi place cartea dar programul de la serviciu nu îmi permite să respect programul școlii

| Ellagabryela explică:

Sunt în România la facultatea de Biologie dar nu am intrat la clasa de biologie.
Sunt la a 2 opțiune " ecologie și protecția mediului " la zi.
Eu îmi doresc "biologie ".În anul 2 mă pot transfera la clasa de biologie? Există un test, o diferență ceva de dat pentru transfer?