| lixu16 a întrebat:

Buna TPU

Stie cineva daca este vreo facultate de kinetoterapie care sa aiba si cursuri pentru invatamant la distanta sau frecventa redusa? Nu conteaza orasul.
Va multumesc anticipat, multa sanatate tuturor!

2 răspunsuri:
| andr3eutza2008 a răspuns:

Din cate stiu eu nici o facultate din aceasta categorie (medicina) nu au cursuri la distanta sau frecventa redusa. Poate gasesti vreo scoala privata tip postliceala care face acest tip de invatamant, dar nu cred...succes!

| lixu16 explică (pentru andr3eutza2008):

Multumesc pentru raspuns.(kietoterapia se studiaza in cadru Universitatii de Educatie fizica si Sport)happy