| Foxglove13 a întrebat:

happy Este pe-aici vreun/o student/a la psihologie sau la medicina-psihiatrie? As vrea sa vorbesc cu el/ea despre facultate.Am mai multe intrebari si nu prea pot sa le pun aici deoarece vreau sa ma lamuresc de unii termeni si anumite situatii.
Multumesc! happy

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Eu medicina generala anul 2-ramura se alege dupa terminarea facultatii(inclusiv psihiatrie). Daca vrei sa ma intrebi ceva legat de facultate, da-mi mesaj.Cu psihiatria nu le am, eu vreau sa merg pe alta ramura.

| diaac a răspuns:

Buna. Eu am fost studenta la psihologie. Poti sa imi scrii pe privat.