| anonim_4396 a întrebat:

sunt in clasa a10a, stiinte ale naturii si as dori sa vorbesc cu cineva care este student/a la facultatea de medicina fiindca sunt interesata de aceasta specializare si as vrea sa ma lamuresc in legatura cu niste lucruri.Multumesc

2 răspunsuri:
| furcu a răspuns:

Ce te-ar interesa?

| Anca95 a răspuns (pentru furcu):

Pai cat de greu e. adica nu sunt stralucitra nici la fizica si nici la chime, dar mai ales la fizica. Eu as vrea stomatologie si vreau sa stiu daca faci multe probleme la bio fizica, biochimie.merci:*