| Anca95 a întrebat:

sunt in clasa a10a, stiinte ale naturii si as dori sa vorbesc cu cineva care este student/a la facultatea de medicina fiindca sunt interesata de aceasta specializare si as vrea sa ma lamuresc in legatura cu niste lucruri.multumesc

3 răspunsuri:
| clawss a răspuns:

Sunt anul II la fac de medicina la Sibiu o sa iti las nr.meu prin mesaj privat

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii.

| NightCrowler a răspuns:

Eu sunt la facultatea de medicina. Cam ce ai vrea sa stii? Si eu am fost tot la stiintele naturii la liceu si e bine pentru ca ai nevoie mare de chimie in primul an de facultate. Biologia nici nu se compara cu cea de la facultate. Daca te intereseaza mai multe spune-mi.