| itachi23 a întrebat:

Bună, îmi puteți spune niște locuri de munca cu program de la 8-16 maxim 17? tot caut dar nu prea gasesc

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E na cauti dar nu gasestilaughing nu vrei tu ca ai pretentii salariu mare si munca putina spre deloc, esti fată esti baiat? Ce varsta ai si ce studii ai, asta este prima intrebare la interviu studiile, cîte clase ai daca ai liceul, daca ai experientă, ai mai lucrat undeva? Si daca ai lucrat cît timp si de ce ai plecat de la ei? Si ca ce ai lucrat ce stii tu sa faci asta e ideea, ca tu vrei loc de munca cu program 8-16, dar ca ce, in ce domeniu?

| johnnny123 a răspuns:

Programul este singurul criteriu după care îți cauți un loc de muncă? Dar ești calificat pentru toate locurile de muncă posibile, sau cum?

| siriusblack98 a răspuns:

Ai greșit platforma. Aici e TPU nu eJobs.